Numer Ratunkowy w górach 601 100 300 lub 985
Deklaracja dostępności

21 czerwca

🚨W dniu dzisiejszym dyspozytor CSR Krynica odebrał zgłoszenie z prośbą o udzielenie pomocy turyście przemierzającemu Główny Szlak Beskidzki, który doznał urazu nogi w rejonie Ostrzysza w Beskidzie Niskim. Do działań zostali zadysponowani Ratownicy z Jasła, którzy samochodem terenowym dojechali do poszkodowanego a następnie po udzieleniu pomocy przetransportowali do karetki pogotowia w Krempnej.
🚨W sobotę 19 czerwca w godzinach popołudniowych ratownicy z RSR Piwniczna zostali zadysponowani do Wierchomli w rejon wyciągu narciarskiego, gdzie pomocy potrzebował mężczyzna biorący udział w zawodach motocrossowych. Po zabezpieczeniu urazu został On przetransportowany do karetki.
🚨W piątek na prośbę Policji wzięliśmy udział w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny w Bereście. W działaniach wzięły udział 3 zespoły z psami oraz 15 ratowników, którzy wspólnie z innymi służbami metodą szybkich trójek oraz przy pomocy drona przeszukali masyw leśny o którego przeszukanie zwróciła się policja.
Niestety mężczyzna nie został w danym dniu odnaleziony w założonym terenie.
➡Dobra informacja dotarła do nas dzisiaj, mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy.⬅
🚨W czwartek zespół z CSR Krynica został zadysponowany w rejon Łabowskiej Hali gdzie pomocy potrzebowała nastoletnia dziewczyna z urazem nogi.
🚨W sobotę nasi ratownicy przy współpracy z Grupa Podhalańska GOPR zabezpieczali imprezę biegową -Biegi w Szczawnicy.
Dziękujemy za ponowne zaufanie organizatorom tego wydarzenia.
➡Grupę Krynicką wspierają również: