Numer Ratunkowy w górach 601 100 300 lub 985
Deklaracja dostępności

23 sierpnia 2021r.

Ostatni weekend jak i wcześniejsze dni to trwający w pełni sezon wakacyjny co widać po wpisach w książkę dyżurów u dyspozytora CSR Krynica.
🚨W weekend ratownicy Grupa Krynicka GOPR byli zadysponowani m.in. do wypadku rowerzysty na trasach zjazdowych w rejonie Słotwin a także na Górę Parkową gdzie wspólnie z zespołem PRM prowadzili reanimacje mężczyzny u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia.
🚨W poprzednich dniach odnotowano wyjazdy m.in. do wysoko położonych przysiółków nad Piwniczną w celu transportu mieszkańców do karetki, wypadków rowerowych i urazów kończyn w Paśmie Radziejowej i Jaworzyny, poszukiwań wycieńczonego rowerzysty który pobłądził w okolicach przełęczy Żłobki.
🚨W poniedziałek 16 sierpnia zostaliśmy zadysponowani przez PSP do wsi Dubne gdzie w wyniku nagłych opadów zagrożone były domy mieszkalne.
🚵Oprócz wyjazdów w celu niesienia pomocy, ratownicy zabezpieczali także imprezy sportowe takie jak:
➡ Maraton MTB w Piwniczna-Zdrój organizowany przez 2PM Group
Przed nami ostatnie wakacyjne dni, wszystkim wybierającym się w góry przypominamy o numerze ratunkowym ☎601 100 300☎ a także o aplikacji Ratunek
➡O bezpieczeństwo w górach dbamy wspólnie z Pomoc to Moc - społeczna odpowiedzialność PZU, Plus, PKN ORLEN, Fundacja GOPR
➡Grupę Krynicką wspierają również: