Numer Ratunkowy w górach 601 100 300 lub 985
Deklaracja dostępności

Aktualności

KURS RATOWNIKA NARCIARSKIEGO
KURS RATOWNIKA NARCIARSKIEGO

W dniach 16-19.12.2019 Grupa Krynicka GOPR organizuje Kurs z zakresu transportu osób potrzebujących pomocy na zorganizowanych terenach narciarskich. Jest to jeden z wymogów koniczenych dla uzyskania uprawnień RATOWNIKA NARCIARSKIEGO

Pomagamy Mikołajowi
Pomagamy Mikołajowi

W dzisiejszym wyjątkowym dniu, ratownicy pełniący służbę w RSR Piwniczna pomagali pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piwnicznej, w dotarciu z Mikołajkowymi paczkami do dzieci zamieszkałych w trudnodostępnym górskim terenie

Centralne Szkolenie Medyczne 2019
Centralne Szkolenie Medyczne 2019

W dniach 21-24 listopada na Hali Miziowej w Beskidzie Żywieckim odbyło się II-gie Centralne Szkolenie Medyczne dla Ratowników GOPR.

Poszukiwania Rdziostów
Poszukiwania Rdziostów

W dniach 24 oraz 25 listopada, na prośbę KM Policji w Nowym Sączu, prowadziliśmy działania poszukiwawcze w rejonie miejscowości Rdziostów.

Szkolenie międzynarodowe
Szkolenie międzynarodowe

W dniach 13-17 listopada w Grupie Krynickiej  GOPR, odbyło się pierwsze wspólne szkolenie w ramach projektu pn. "Rózwój Karpackiej Platformy Współpracy Ratowników Górskich" finansowanego ze środków Miedzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

45-lecie psów ratowniczych w GOPR
45-lecie psów ratowniczych w GOPR

W ubiegłym tygodniu w Rabce odbyło się centralne szkolenie psów ratowniczych GOPR w, którym wzięło udział dwóch ratowników ze swoimi psami z Naszej grupy.

Wyjazdy 7 Listopada
Wyjazdy 7 Listopada

W dniu wczorajszym po godzinie 10 dyżurny CSR Krynica odebrał telefon z CPR z prośbą o udanie się na ulicę Piłsudskiego do osoby po utracie przytomności, ponieważ w rejonie brak jest wolnej karetki systemowej.

Manewry "Gondola 2019"
Manewry "Gondola 2019"

W dniu 05 listopada, na terenie Stacji Narciarskiej Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A., odbyły manewry pk. „Gondola 2019”, zorganizowane przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.