Numer Ratunkowy w górach 601 100 300 lub 985
Deklaracja dostępności

Aktualności

Wypadki 6 czerwca
Wypadki 6 czerwca

🚨W dniu wczorajszym chwile po godzinie 18 do Stacji Centralnej w Krynicy dotarło zgłoszenie o Kobiecie która doznała poważnego urazu kończyny dolnej w rejonie Słotwin.

7 czerwca 2020r.
7 czerwca 2020r.

Piękna pogoda oraz poluzowanie obostrzeń wprowadzonych z powodu pandemii zachęcają do wycieczek.

Zrzutka dla ratowników
Zrzutka dla ratowników

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich Wspaniałych Darczyńców, którzy wsparli "zrzutkę dla ratowników" organizowaną przez jednego z naszych kolegów.

Działania -początek maja
Działania -początek maja

🚨W dniu wczorajszym tj. 10.05. o godz. 14:00 Ratownicy Stacji Centralnej otrzymali zgłoszenie o wypadku na czerwonym szlaku granicznym na Lackową, na stromym odcinku niedaleko szczytu.

SALEWA - "Wspieram GOPR"
SALEWA - "Wspieram GOPR"

Niezmiernie miło nam poinformować, że Salewa nasz Partner od 2016 roku, organizuje akcję „Wspieram GOPR”.

Działania 27 kwietnia
Działania 27 kwietnia

🚨W poniedziałek parę minut po godzinie 8 rano, ratownicy pełniący służbę w RSR Piwniczna zostali poproszeni o pomoc w transporcie kobiety z przysiółku nad Kokuszką do karetki Pogotowia.

Działania 24 kwietnia
Działania 24 kwietnia

🚨Dziś w południe ratownicy CSR Krynica zostali powiadomieni o nieprzytomnym mężczyźnie na drodze prowadzącej do lasu w rejonie Mochnaczki.

Działania 21 -22 kwietnia
Działania 21 -22 kwietnia

🚨W nocy z 20 na 21 kwietnia ratownicy Grupy Krynickiej GOPR pełniący dyżur w RSR Piwniczna, zostali zadysponowani do pożaru budynku w Obłazach Ryterskich, Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał, działania GOPR-u polegały na dowożeniu quadem potrzebnego sprzętu do miejsca działań. ❗We Wtorek ratownicy z Piwnicznej...