Numer Ratunkowy w górach 601 100 300 lub 985
Deklaracja dostępności

Aktualności

Szkolenie międzynarodowe
Szkolenie międzynarodowe

W dniach 13-17 listopada w Grupie Krynickiej  GOPR, odbyło się pierwsze wspólne szkolenie w ramach projektu pn. "Rózwój Karpackiej Platformy Współpracy Ratowników Górskich" finansowanego ze środków Miedzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

45-lecie psów ratowniczych w GOPR
45-lecie psów ratowniczych w GOPR

W ubiegłym tygodniu w Rabce odbyło się centralne szkolenie psów ratowniczych GOPR w, którym wzięło udział dwóch ratowników ze swoimi psami z Naszej grupy.

Wyjazdy 7 Listopada
Wyjazdy 7 Listopada

W dniu wczorajszym po godzinie 10 dyżurny CSR Krynica odebrał telefon z CPR z prośbą o udanie się na ulicę Piłsudskiego do osoby po utracie przytomności, ponieważ w rejonie brak jest wolnej karetki systemowej.

Manewry "Gondola 2019"
Manewry "Gondola 2019"

W dniu 05 listopada, na terenie Stacji Narciarskiej Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A., odbyły manewry pk. „Gondola 2019”, zorganizowane przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Szkolenie ewakuacyjne-listopad 2019
Szkolenie ewakuacyjne-listopad 2019

4 listopada na obiektach Stacji Narciarskiej Jaworzyna Krynicka odbyło się szkolenie z zakresu ewakuacji w przypadku awaryjnego zatrzymania kolei linowej

Wszystkich Świętych 2019
Wszystkich Świętych 2019

W te szczególne dni wspominamy Wszystkich Zmarłych, dlatego wczoraj delegacja Grupy Krynickiej GOPR odwiedziła cmentarze na których spoczywają nasi Ratownicy, którzy odeszli na wieczny dyżur.
Cześć Ich Pamięci!

Bieg Bejorów
Bieg Bejorów

Bieg Bejorów to kameralna impreza biegowa odbywająca się już po raz XVII w Ryterskiej Kramarce.
Podobnie jak w poprzednich latach tak i w ostatnią niedziele Ratownicy Grupy Krynickiej czuwali nad bezpieczeństwem uczestników.

« poprzednia 1 ... 19 20 21 22 23 następna »